رمانهای فارسی و لاتین
سایتی مخصوص رمان‌خوان‌ها
یکشنبه 6 آبان‌ماه سال 1386
یک توضیح کلی درمورد سایت

در این سایت من کتابها را به چند دسته تقسیم میکنم و هر چند روز یک بار کتابهای جدید را اضافه میکنم و هر روز تغییر وضعیت کتابهای قبلی را ثبت میکنم.

تقسیم‌بندی موضوعی کتابها

  1. TBR- To be Read
  2. Personal Collection
  3. Available
  4. Travelling
  5. Reading

کتابهای دسته اول: کتابهایی هستند که در کتابخانه موجود است و من یکی یکی آنها را میخوانم و تغییر وضعیتشون را در این سایت و سایت Bookcrossing واقعی اعلام میکنم.

کتابهای دسته دوم: کتابهایی هستند که تصمیم به تسهیم کردن آنها ندارم و فقط قصدم معرفی آن کتاب به عنوان یک کتاب خوب می‌باشد برای آن دسته از افرادی که مایل به خرید کتاب هستند.

کتابهای دسته سوم: کتابهایی هستند که من بعد از خوانده شدن تصمیم به تسهیم آنها گرفتم و هرکس مایل به خواندن آن باشد٬ میتواند پیغام بگذارد تا در لیست علاقه‌مندان قرار بگیرد. وقتی لیست کامل شد٬ کتاب برای اولین نفر ارسال میشود. نفر اول بعد از ثبت کتاب در سایت Bookcrossing و اعلام دریافت کتاب در وبلاگ و سپس پایان خواندن٬ کتاب را برای نفر بعد ارسال میکند و به همین ترتیب کتاب گردش میکند.

کتابهای دسته چهارم: کتابهایی هستند که از حالت Available خارج و در اختیار افراد لیست Bookray قرار گرفته و در حال گردش است.

کتاب دسته پنجم: کتابی است که در حال حاضر در حال خواندن آن هستم و بعد از پایان تغییر وضعیتش را اعلام خواهم کرد.

بنابراین اگر مایل به رمان خواندن هستین بهتره اول کتابهای Available را از طبقه‌بندی موضوعی شناسائی و در صورت تمایل کامنت بذارین و بعد کتابهای Travelling را بررسی و در صورت تمایل اعلام بفرمائید.


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربریتعداد بازدیدکنندگان : 375406