X
تبلیغات
زولا
  رمانهای فارسی و لاتین
سایتی مخصوص رمان‌خوان‌ها
پنج‌شنبه 8 اسفند‌ماه سال 1387
رمان ایرانی - در چشم من طلوع کن

رمان  

 

مشخصات کتاب:

  • نام کتاب:  در چشم من طلوع کن
  • نام نویسنده: اعظم طیاری
  • شابک: 7-7-90212-600-978
  • قیمت: 67,000 ریال
  • تعداد صفحات:469ص
  • سال چاپ: چاپ اول زمستان 1387
  • انتشارات: شادان

وضعیت:  Personal Collection 

 

شرح پشت جلد: همه می پرسند: چگونه شناختی اش؟ و من می گویم: در سخت ترین شرایط، آن هنگام که به قول قدیمی ترها دنیا از من برگشته بود، او پناهم شدو پناهش دادم. امروز معنای آغازی دوباره را همراه با آن که نه تنها من بلکه تمامی مردم این سرزمین به او و مانند او می بالند، می فهمم.  

من ارزش لحظه ای را که با تو زندگی در چشم من طلوع کرد را می دانم.

 

شرح داخل جلد: بار دیگر با نگاهت که عمیق است و زیبا به من نگاه کن! من محتاج طلوعی دوباره از زندگی هستم تا دوباره در اوج یأس بدانم که روی زمین یک نفر هست که میتواند تمام سختی های گذشته را به خاطره ای دور برایم مبدل سازد! 

پس طلوع کن!

 

خلاصه داستان: این داستان، داستان زندگی زن بد اقبالی به نام غزاله است که زندگی زناشوئی موفقی با منصور داشته و یک فرزند کوچک هم داشته. برای مراسم ازدواج خواهرشوهرش به شهرستان میرفته که گرفتار حوادث پیش بینی نشده ای میشه که کاملاً بیگناه به جرم حمل مواد مخدر به زندان میفته و هیچ کس حرفهاشو باور نمیکنه. این زندان رفتن برای او به قیمت حیثیت و آبروش و همینطور از دست دادن همسر و فرزندش و همینطور فوت مادرش میشه و مسیر زندگیش کاملاً تغییر میکنه. کیان سرگرد اداره مواد مخدر بوده که او هم التماسها و حرفهای غزاله را باور نمیکنه و به نفرین غزاله گرفتار میشه. دست تقدیر این دو را با هم گرفتار بازیهای عجیب و تلخی میکنه که همین حوادث و رنجهای مشترکی که در آن دوران متحمل میشوند، باعث نزدیک شدنشون به همدیگر میشه و ....

 

 

 

به نظر من قلم نویسنده گرم و روان بود و حسابی آدم را جذب کتاب میکرد. تا تمامش نکردم نتونستم بذارمش کنار.


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربریتعداد بازدیدکنندگان : 374723